Oferta - Maty Trzcinowe

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
trzcina dachowa

Wykonana jest z trzciny jednorocznej, żółtej. Wykorzystywana jest do pokryć dachowych, altan, parasoli. Położony dach trzciną zachowuje swoją żywotność nawet do 70 lat. Pod strzechą jest latem przyjemnie chłodno, a zimą ciepło.
 
maty trzcinowe

Naturalny produkt do wielu zastosowań w zależności od potrzeb w jednej chwili w bardzo prosty sposób można zmienić aranżacje swojego otoczenia. Najczęstsze zastosowanie to osłona na istniejącą siatkę, stary płot, roleta w altanie, osłona donic, osłona drzewek na zimę, tło dla roślin i inne.
Maty trzcinowe wykorzystuje się także na ogrodzenia, balkony, chronią przed hałasem, kurzem, słońcem, wścibskimi sąsiadami, do dekoracji ogrodów i różnego rodzaju zadaszeń, coraz częściej wykorzystywane są jako materiał dekoracyjny w barach, restauracjach, domkach letniskowych.
Jest to ekologiczne ogrodzenie wykonane z wysokiej jakości trzciny. Mata szyta jest co 10 cm drutem owijającym o grubości 0,4 mm i prowadzącym 0,8 mm. Do produkcji używamy wyłącznie polskiego, ocynkowanego drutu. Początek i koniec każdej maty posiada kilkucentymetrowy odcinek drutu, aby można było połączyć nim kolejną matę. Dzięki temu możemy połączyć ze sobą dowolną liczbę mat, bez widocznych oznak łączenia.
Maty montuje się do powierzchni typu; balustrady, bramy, altany,siatka ogrodzeniowa za pomocą; drutu wiązałkowego lub powlekanego, opaskami samozaciskowymi. Natomiast do powierzchni drewnianych przybija się gwoździami lub przykręca się wkrętami, kołkami szybkiego montażu. Kolor maty może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciach.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego